Новини
АБТТА споделя оговорност за двугодишното ръководството на най-влиятелната професионална организация на европейския туризъм
  виж »

Приключи 20 Годишна среща на АБТТА
  виж »

ЗАЩОТО ДОБРОТО Е ПОСТИЖИМО ЧОВЕШКО ДЕЛО: ДАРИТЕЛСКА ИНИЦИАТИВА НА АБТТА
  виж »

още новини »
Абонирай се за новините
прекрати абонамент




 
  НАЧАЛО
  » Съобщение
  ЗА НАС
  » ЧЛЕНОВЕ НА АБТТА
  НОРМАТИВНА УРЕДБА
  » ПАРТНЬОРИ
  ПОЛЕЗНА ИНФОРМАЦИЯ
  » КОНТАКТИ
  ОБЩИНА СТАРА ЗАГОРА - ДОМАКИН НА ОСМАТА РАБОТНА СРЕЩА МЕЖДУ БИЗНЕСА И МЕСТАТА ВЛАСТ

АБТТА Е ЧЛЕН НА ECTAA
ЗОНА САМО ЗА ЧЛЕНОВЕ
Още не сте наш член? Станете сега!
Потребител:
Парола:
забравена парола »


 

 
 
НАЧАЛО » Съобщение

     1 март 2023 г.


                                                    ДО:   ЧЛЕНОВЕТЕ НА АБТТА

 

 

Уважаеми колеги,

 

Управителният съвет на Асоциация на Българските Туроператори и Туристически Агенти на основание на Чл. 26 от ЗЮЛНЦ и Чл. 23 от Устава на АБТТА свиква редовно Отчетно-Изборно Общо Събрание, което ще се проведе на 16.03.2023 г., от 15.00 часа в София, Гранд Хотел „Астория“, бул. Ген. Тотлебен, 8, при следния:

 

ДНЕВЕН РЕД:

1.     Доклад за дейността на АБТТА през 2022

2.    Доклад на КК

3.    Приемане на ГФО 2022

4.    Приемане на Програма за дейността 2023

5.    Приемане на членски внос 2023

6.    Приемане на бюджет 2023

7.    Промени в Устава

8.    Промяна на адреса на управление на АБТТА

9.    Избор на Управителен съвет

10.Избор на Председател на УС

11.Избор на КК

12.Други

 

При липса на кворум на основание на чл.27 от ЗЮЛНЦ и чл. 24, ал. 1 на Устава на АБТТА събранието ще се проведе в същия ден, от 16.00 ч., на същото място и при същия дневен ред.

Управителният съвет на АБТТА ви кани да присъствате лично или чрез свой представител, упълномощен в съответствие с чл. 21, ал. 3 от Устава на АБТТА с изрично писмено пълномощно. Едно лице може да представлява по пълномощие не повече от трима членове на общото събрание. Преупълномощаване не се допуска.

В съответствие с разпоредбите на чл. 23,ал. 4 от Устава на АБТТА, материалите, свързани с Дневния ред на събранието, ще бъдат на разположение в Секретариата на АБТТА две седмици преди датата на Общото събрание.

Управителен Съвет на АБТТА


"Акцент-Д" - уеб дизайн